Na dobry początek

Witam wszystkich!

Jestem Akedeia. Jestem przeciętnym zjadaczem popkultury, a czasem i przeciętnym zjadaczem innych kulturowych rzeczy. Ważne jest tutaj słowo „przeciętny” (patrzcie, jest nawet powtórzone dwa razy!), jako że bliżej mi do przeciętnego fana, niemającego zbyt dużej wiedzy, który jednak te swoje trzy grosze chce wtrącić, niż do profesjonalistów czy inteligentniejszych amatorów, wyrażających się uczenie lub z pasją o rzeczach tych samych.

Blog, na którym piszę te słowa, powstał m.in. jako środek do walki z lenistwem, które rozprzestrzeniło się w moim umyśle i ciele jak jakaś przebrzydła choroba. Jaki będzie rezultat tej walki? Mam nadzieję, że całkiem zadowalający, bo własne lenistwo nawet mnie zaczęło już męczyć.

Co zaś w Myślach wolno płynących można będzie uświadczyć? Na pewno wpisy o mangach i książkach w ilościach hurtowych, ale także od czasu do czasu o serialach, grach, czy komiksach (bo kto by się przejmował filozofią?). W ramach walki z lenistwem spróbuję utrzymać tempo dwóch, jednego wpisu na tydzień. Sama za siebie trzymam kciuki (mentalnie oczywiście, bo klawiatura wzywa do roboty moje palce). I Wy także możecie, do czego zachęcam.

Jestem graficznie i manualnie upośl… khem, jestem niezdolna do robienia zwyczajnych rzeczy moimi dwoma zdrowymi lewymi rękami, a grafika to dla mnie jakaś magia, więc blog wygląda jak wygląda.

Last but not least: wpisy mogą być długie, spojlerowe (prawdopodobnie większość będzie) i wątpię, żeby pojawiły się jakieś recenzje na blogu. Ot, luźne uwagi dotyczące rzeczy, które lubię albo które mi chodzą po głowie. Ujawniać swoją obecność za to mogą tzw. Oczywiste Oczywistości™, bo po prostu lubię mówić rzeczy oczywiste.

Nie przedłużając, zapraszam do czytania! I komentowania! I myślenia! Howgh!

Akedeia

27 marca 2014 r.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s